کارشناس فروش ورق سیاه، اسید شویی و اسلب

کارشناس فروش ورق روغنی

کارشناس فروش گالوانیزه و رنگی

آدرس شرکت: اصفهان، خیابان سجاد، خیابان سپهسالار، ساختمان شهر ارا، طبقه اول، واحد 3
۰۳۱۳۶۶۰۵۳۹۰      ۰۳۱۳۶۶۰۵۳۹۱      ۰۳۱۳۶۶۰۵۳۹۲      ۰۳۱۳۶۶۰۵۳۹۳

ahaninfochannel      ahan_info

براساس اطلاعیه عرضه شنبه 30 مهرماه 1401، شاهد عرضه 8 محصول فولادی در بورس کالا خواهیم بود.

روز شنبه ۳۰ مهرماه ۱۴۰۱، یک میلیون و ۸۷۵ هزار و ۳۱۶ تن محصول فولادی در تالار صنعتی و حراج باز بورس کالا عرضه شد که این سبد شامل میلگرد کلاف، ناودانی، شمش بلوم، سنگ آهن دانه بندی، تیرآهن، کنسانتره سنگ آهن، گندله سنگ آهن و آهن اسفنجی خواهد بود.

در همین حال، ۷۸ هزار و ۹۵۰ تن شمش بلوم با قیمت پایه ۱۴۹ هزار و ۹۷۸ ریال عرضه می‌شود. بررسی‌ها حاکی از آن است که قیمت پایه این محصول نسبت به هفته اخیر ۲٫۰۶ درصد افزایش نشان می‌دهد.

همچنین در معاملات روز شنبه بورس کالا یک هزار و ۳۷۶ تن ناودانی با قیمت پایه ۱۶۴ هزار و ۲۳۲ ریال عرضه می شود، ضمن اینکه حجم عرضه در نظر گرفته شده برای ناودانی در معاملات روز شنبه نسبت به هفته اخیر ۳۴٫۹ درصد افزایش یافته است.

در ادامه ۵ هزار و ۱۴۰ تن میلگرد کلاف با قیمت پایه ۱۵۹ هزار و ۴۶۸ ریال عرضه می شود که حجم عرضه این محصول نسبت به هفته قبل ۱۰٫۷ درصد افزایش یافته است.

علاوه بر این، برای ۳۶۷ هزارتن کنسانتره سنگ آهن قیمت پایه ۲۲ هزار و ۲۱ ریال در نظر گرفته شده است.

همچنین برای ۷۲ هزار تن آهن اسفنجی قیمت پایه ۷۵ هزار و ۶۴۹ ریال درنظر گرفته شده است که قیمت پایه آن، ۲٫۵ درصد افزایش و حجم عرضه این محصول ۴ درصد کاهش نشان می دهد.

در این میان، یک میلیون و ۱۲۰ هزار تن گندله سنگ آهن با قیمت پایه ۲۸ هزار و ۳۹۴ ریال عرضه می‌شود که قیمت پایه این محصول ۲٫۰۶ درصد افزایش را تجربه کرده است، ضمن اینکه ۵ هزار و ۷۵۰ تن  تیرآهن  و ۲۲۵ هزار و ۱۰۰ تن سنگ آهن دانه بندی  این هفته با قیمت پایه ۱۷۴ هزار ریال و ۱۷ هزار و ۳۸۴ ریال در بورس کالا عرضه می شوند.

کنسانتره سنگ آهن و سنگ آهن دانه بندی در تالار حراج باز بورس کالا معامله می شوند.

برای مشاهده منبع خبر اینجا کلیک کنید