کارشناس فروش ورق سیاه، اسید شویی و اسلب

کارشناس فروش ورق روغنی

کارشناس فروش گالوانیزه و رنگی

آدرس شرکت: اصفهان، خیابان سجاد، خیابان سپهسالار، ساختمان شهر ارا، طبقه اول، واحد 3
۰۳۱۳۶۶۰۵۳۹۰      ۰۳۱۳۶۶۰۵۳۹۱      ۰۳۱۳۶۶۰۵۳۹۲      ۰۳۱۳۶۶۰۵۳۹۳

ahaninfochannel      ahan_info

به دلیل کاهش قیمت های جهانی، تولید کنندگان قیمت های پایین تری را برای فروش بیلت پیشنهاد می کنند.

بازار بیلت در کشورهای آسیای جنوب شرقی تضعیف شده است. دو عامل اصلی که احساسات بازار در جنوب آسیا را هدایت می کنند، تحریم های ایالات متحده و شرایط آب و هوایی مرطوب است که بازاریابان را از انجام هر نوع خرید باز می دارد. قیمت بیلت وارداتی به جنوب شرقی آسیا در حدود 450-460 دلار در هر تن سی اف آر پیشنهاد شد که در مقایسه با هفته گذشته به میزان قابل توجهی کاهش یافته است. قیمت پیشنهادی سی ای اس به تایلند نیز در حدود 450 دلار در هر تن سی اف آر تایلند بود. سی آی اس همچنین بیلت را در حدود 455-460 دلار در هر سی اف آر مانیل به فیلیپین پیشنهاد داده است. در ارزیابی صادرات بیلت از کشورهای مستقل مشترک المنافع در این هفته مشخص شد که سی آی اس قیمت 410 دلار در هر تن فوب دریای سیاه را برای صادرات بیلت پیشنهاد داده است اما روند بازار منطقه ضعیف بود. همچنین قیمت بیلت پیشنهادی ویتنام در این هفته برای بیلت 130 * 130میل، 5 SP grade معادل 455 دلار در هر تن سی اف آر مانیلا گزارش شده است. فعالیت تجاری برای صادرات بیلت در این هفته در ویتنام به طور ناگهانی پایین آمده است. همچنین صادرات بیلت در بازار جهانی در حال مبارزه با کاهش قیمت قراضه وارداتی ترکیه است که موفق به حفظ روند فعلی بازار شده است.

طبق ارزیابی استیل مینت، قیمت قراضه صادراتی آمریکا به ترکیه در حدود 280 دلار در هر تن سی اف آر است در حالی که طی هفته گذشته برابر با 293 دلار در هر تن سی اف آر بوده است. منابع می گویند: قیمت بیلت ترکیه در هفته گذشته با کاهش ارزش قراضه وارداتی در هفته گذشته تضعیف شده است. یک منبع هم در روز پنج شنبه 20 ژوئن اعلام کرد که قیمت بیلت فولادی سی آی اس به ترکیه کاهش یافته است. تولید کنندگان منطقه سی ای اس، بیلت ترکیه را به مبلغ 435-440 دلار در هر تن خریداری کردند، در حالی که بیلت کارخانه های تولیدی ترکیه در حدود 420 دلار به ازای هر تن و حتی کمتر از آن قیمت داشتند.

در روز سه شنبه 18 ژوئن یک محموله بیلت سی آی اس به یک مشتری در منطقه کارابوک با 432 دلار به ازای هر تن سی اف آر در روز سه شنبه 18 ژوئن فروخته شد، اما شرکت های بازرگانی معتقدند که این قیمت برای بازار فعلی بالا است. یکی از معامله گران می گوید: "من فکر می کنم که خریداران ترک هزینه ای بیش از 420 دلار به ازای هر تن سی اف آر را برای خرید محصولات سی آی اس دریافت نخواهند کرد. اگر قیمت قراضه به پایین تر از این میزان برسد، همچنان یک افزایش نیز در اینده دنبال خواهد شد. طبق ارزیابی ها، قیمت بیلت صادراتی و قیمت کالاهای داخلی ترکیه نیز پس از رکود قیمت قراضه، دچار کاهش شده است. کارخانه های ترکیه در این هفته برای بیلت صادراتی خود قیمت 430-435 دلار در هر تن فوب را پیشنهاد دادند. با این حال، گفته می شود که یک کارخانه فولادی یک محموله بیلت با قیمت 420 دلار به ازای هر تن فوب را به فروش رسانده است. در ارزیابی های هفتگی، قیمت بیلت صادراتی ترکیه معادل 420 تا 430 دلار به ازای هر تن فوب بود که نسبت به 430 تا 435 دلار در هر تن هفته گذشته کاهش یافته است. همچنین در این ارزیابی ها، قیمت بیلت در بازار داخلی ترکیه در حدود 420-430 دلار به ازای هر تن از تولیدات پیشین اعلام شد که نسبت به 430 تا 440 دلار به ازای هر تن هفته گذشته افت پیدا کرده است.

برای اطلاع از قیمت کلاف سیاه اینجا کلیک کنید.

ترجمه از آهن اینفو

منابع: استیل مینت، متال بولتن