کارشناس فروش ورق سیاه، اسید شویی و اسلب

کارشناس فروش ورق روغنی

کارشناس فروش گالوانیزه و رنگی

آدرس شرکت: اصفهان، خیابان سجاد، خیابان سپهسالار، ساختمان شهر ارا، طبقه اول، واحد 3
۰۳۱۳۶۶۰۵۳۹۰      ۰۳۱۳۶۶۰۵۳۹۱      ۰۳۱۳۶۶۰۵۳۹۲      ۰۳۱۳۶۶۰۵۳۹۳

ahaninfochannel      ahan_info

محموله های فولادی ایران تحت تاثیر بحران خلیج فارس نیست، اما تقاضا برای خرید آن کم است

منابع می گویند که درگیری هایی در خلیج عمان، در اواخر هفته گذشته اتفاق افتاده است اما ما هنوز هم می توانیم مواد خود را حمل و نقل کنیم. اما برخی هم می گویند: حمل و نقل محصولات فولادی از مبدا ایران همچنان تحت تاثیر قرار گرفته است. همچنین یکی از تولید کنندگان فولاد نیمه تمام کشور گفت: در 13 ژوئن، یک نفتکش نروژی متعلق به Front Altair و یک نفتکش ژاپنی متعلق به Kokuka، حمله به خلیج عمان را گزارش کردند. جنبش الطیر، در حال انتقال نفت از عربستان سعودی به تایوان بود، در حالی که Kokuka این محصول را به سنگاپور حمل می کرد. دولت ایالات متحده ایران را متهم کرد که  کشتی های جنگی برای کمک به خدمه های تانکر ارسال می کند، اما ایران این ادعاها را رد کرده است. مایک پومپئو، وزیر امور خارجه ایالات متحده در روز 13 ژوئن گفت: "این ارزیابی دولت ایالات متحده است که جمهوری اسلامی ایران را مسئول حملات در خلیج عمان می داند." وی افزود: "بر اساس اطلاعات، سلاح های مورد استفاده، سطح تخصص مورد نیاز برای اجرای عملیات، و حملات مشابه حملات ایرانی بیانگر این است که به جز ایران، هیچ گروهی در منطقه دارای منابع و مهارت برای انجام چنین عملیاتی نبوده اند. حسن روحانی، رئیس جمهور ایران، طی یک سخنرانی تلویزیونی در تلویزیون دولتی ایران پاسخ داد: "ایران علیه هیچ کشوری جنگ نخواهد کرد."

روحانی افزود: "علیرغم تمام تلاش های آمریکایی ها در منطقه و تمایل آن ها برای قطع روابط ایران با تمام جهان و حفظ انزوای کشور، آن ها ناکام مانده اند." شرکت کنندگان در بازار فولاد در این هفته به شدت محتاط تر شده اند. بیلت ایران در هفته های پاییز چهارشنبه 19 ژوئن در هفته ی هفته بدون تغییر به مشتریان خارجی در 390 تا 395 دلار در هر تن فوب در دسترس بود.

در طول دوره قیمت ها هیچ تغییری در بازار نداشت، اما بعضی از شرکت های بازرگانی معتقد بودند که اگر یک مشتری بخواهد پیشنهاد ثابتی را ارائه دهد، مبلغ 380 دلار به ازای هر تن فوب می تواند برای آن مناسب باشد. طبق ارزیابی های هفتگی، قیمت بیلت صادراتی ایران در روز 19 ژوئن به ارزش 380-390 دلار در هر تن فوب بود که نسبت به هفته ی گذشته با 385 تا 385 دلار در هر تن تغییراتی داشته است.

یکی از تولید کننده های عمده ی اسلب ایران، این محصول را به قیمت 385 دلار به ازای هر تن فوب عرضه کرد، که در مقایسه با آخرین پیشنهاد محصول نورد شده در ماه ژوئن، 5 دلار به ازای هر تن کاهش یافته است. طبق ارزیابی های هفتگی قیمت اسلب صادراتی ایران در روز 19 ژوئن معادل380 تا 385 دلار در هر تن فوب اعلام شد که تا 5 دلار در هر تن نسبت به 12 ژوئن کاهش یافت.

برای اطلاع از قیمت ورق گرم اینجا کلیک کنید.

ترجمه از آهن اینفو

منبع: متال بولتن